Poszukiwany mężczyzna zatrzymany. Miał przy sobie narkotyki

wtorek, 1.6.2021 09:57 415 0

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu realizując informacje własne, przy współpracy z policjantem z Głuszycy, zatrzymali w minioną sobotę w jednym z mieszkań w tej miejscowości poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności 29-latka. W trakcie wykonywania czynności mundurowi ujawnili przy mężczyźnie narkotyki w postaci haszyszu.

Policjanci działając operacyjnie dokonali ustaleń, a następnie 29 maja po południu udali się do Głuszycy, gdzie w jednym z mieszkań przy ul. Łomnickiej zatrzymali ukrywającego się od dłuższego czasu 29-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za dwa pobicia innych osób oraz przez Wojskowy Sąd Garnizonowy we Wrocławiu za kradzież amunicji w okresie bycia żołnierzem.

Dodatkowo podczas wykonywanych z głuszyczaninem czynności funkcjonariusze znaleźli przy nim foliowy woreczek z zawartością środków odurzających w postaci haszyszu. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii teraz poszukiwanemu 29-latkowi grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 3. Przestępca trafił dzisiaj za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju, gdzie wyrokami sądów za wcześniej popełnione przestępstwa, spędzi łącznie trzy lata.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek