komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Był poszukiwany - odpowie też za kolejną kradzież

czwartek, 19.11.2020 09:39 , komentarze: 0 , odsłony: 158
kategorie artykułu:

54-letni wałbrzyszanin, który był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za kradzieże sklepowe, został w miniony poniedziałek zatrzymany przez policjantów prewencji pierwszego komisariatu. Pomimo iż mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w więzieniu, może szybko z niego nie wyjść, gdyż przed sądem odpowie dodatkowo za kolejne przestępstwo, które popełnił w czerwcu tego roku.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu realizując informacje własne ustalili, że ukrywający się od dłuższego czasu wałbrzyszanin przebywa w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu, dlatego 16 listopada wieczorem udali się na miejsce. 54-latek wpadł w ręce policjantów i najbliższe miesiące spędzi w więzieniu. Decyzją sądu został skazany na karę roku pozbawienia wolności za kradzieże sklepowe.

To jednak nie koniec kłopotów 54-latka. Policjanci drugiego komisariatu udowodnili mężczyźnie popełnienie kolejnego czynu zabronionego prawem. W czerwcu tego roku wałbrzyszanin wykradł z jednego z marketów z artykułami przemysłowymi 9 sztuk markowych zszywaczy tapicerskich powodując straty w kwocie blisko 1500 złotych.

Za kolejne popełnione przestępstwo w warunkach recydywy zatrzymanemu 54-latkowi grozi tym razem 7,5 roku za kratami więzienia.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

środa, 20.1.2021 09:57
wtorek, 12.1.2021 09:47
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz