17-letni boguszowianin okradł swojego dziadka

piątek, 24.7.2020 11:49 566 0

Funkcjonariusze z Boguszowa Gorce zatrzymali 17-latka, który ukradł swojemu 70-letniemu dziadkowi pieniądze. W sumie wartość utraconej gotówki wyniosła 2.600 złotych. Podczas prowadzonych czynności policjanci odzyskali dużą część utraconego mienia.

21 lipca dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach został powiadomiony przez 70-letniego mieszkańca tej miejscowości, że jego 17-letni wnuczek zabrał w tym dniu z mieszkania należące do pokrzywdzonego pieniądze. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy w toku wykonanych czynności już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali młodocianego przestępce. Wnuczek ostatecznie trafił do policyjnego aresztu.

Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że 17-latek zabrał swojemu dziadkowi 2,6 tys złotych. Dalsze działania mundurowych doprowadziły do odzyskania części skradzionego mienia, tj. 1.400 złotych. 17-latek usłyszał już zarzut kradzieży i odpowie teraz przed sądem. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek