26-latek hodował w mieszkaniu konopie indyjskie. Posiadał również marihuanę

piątek, 24.7.2020 11:44 1294 0

22 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu znaleźli w jednym z mieszkań w Jugowicach doniczkę z krzewem konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli również środki odurzające w postaci marihuany oraz zatrzymali do sprawy 26-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego.

Policjanci kryminalni realizując informacje własne w środę przed południem udali się do Jugowic, gdzie w jednym z mieszkań w szafie ujawnili doniczkę z kilkudziesięciocentymetrowym krzewem konopi indyjskich. W pomieszczeniu ukryte były również środki odurzające w postaci marihuany, z których można było wykonać blisko 150 porcji handlowych tych narkotyków.

Na zdjęciu zabezpieczony przez policjantów krzew konopi indyjskich. Na zdjęciu zabezpieczone narkotyki w postaci marihuany.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania 26-letniego lokatora mieszkania. Mężczyzna przyznał się do nielegalnej hodowli oraz posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec gminy Walim stanie teraz przed sądem. Za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek