Nowa aplikacja do zakupu biletów komunikacji miejskiej w Wałbrzychu

poniedziałek, 24.2.2020 10:34 981 0

Od 25 lutego 2020 r. dostępna będzie nowa aplikacja do zakupu biletów komunikacji miejskiej  w Wałbrzychu - zbiletem. pl.
W aplikacji można wygodnie kupować bilety korzystając z płatności Google Pay ™, Apple Pay ™, oraz Blika. Można też płacić kartą płatniczą Visa i Mastercard. Aplikacja działa jak osobisty biletomat. Zapewnia szybki wybór biletu i wygodną płatność a bilety, z których korzystamy najczęściej, widoczne są od razu po jej uruchomieniu, zawsze pod ręką. W aplikacji zbiletem dostępne są bilety jednorazowo-czasowe. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet kontrolerowi na ekranie smartfonu.
Aby zacząć  korzystać z aplikacji należy ją pobrać i wpisać w niej swój numer telefonu.  Nie trzeba podawać żadnych innych danych.
Aplikacja zbiletem działa w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Poza Wałbrzychem między innymi w Legnicy, Warszawie, Krakowie czy Łodzi.
Zapraszamy do nabywania biletów jednorazowych-czasowych z wykorzystaniem mobilnych platform do sprzedaży e-biletów przez aplikacje: mPay, SkyCash oraz zbiletem.pl.

źródło: ZDKiUM w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz