Tie break siatkarzy Victorii

poniedziałek, 12.12.2016 09:25 855 0

W ostatni piątek, 9 grudnia, siatkarze Victorii rozegrali mecz z drużyną KPS Siedlce. Niewiele zabrakło do odniesienia przez wałbrzyską drużynę pierwszego zwycięstwa. Już pierwszy set zapowiadał ogromne emocje. Walka trwała do samego końca i ostatecznie Victoria PWSZ wygrała 26:24. W drugim secie lepiej spisali się goście. Trzeci set to również popis dobrej gry zespołu KPS. Czwarta partia nie najlepiej rozpoczęła się dla wałbrzyszan. Goście bardzo szybko zbudowali sobie wysoką przewagę. Zmiany dokonane przez trenera Michalczyka pozwoliły na odrobienie strat i wygranie seta. W piątej decydującej o zwycięstwie partii lepsi okazali się zawodnicy z Siedlec.

W meczu z KPS Siedlce zadebiutował nasz nowy środkowy Matusz Siwicki. Mateusz jest wychowankiem Łuczniczki Bydgoszcz, do tej pory występował głównie w rozgrywkach Młodej Ligi. Pierwszy mecz przed własną publicznością rozegrał również przyjmujący Jakub Hukel.

TS Victoria PWSZ Wałbrzych – KPS Siedlce 2:3 (26:24, 18:25, 18:25, 25:23, 11:15)

Mecz z KPS Siedlce zakończył pierwszą rundę rozgrywek I ligi.

źródło: TS Victoria PWSZ Wałbrzych