Dachowanie w Rybnicy Leśnej

piątek, 16.7.2021 11:09 244 0

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu w Rybnicy Leśnej. Jeden z prowadzonych przez kierujących pojazdów dachował. Na szczęście z kolizji jej uczestnicy wyszli bez szwanku. Przez kilkadziesiąt minut ruch na tej drodze był jednak utrudniony.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło po godzinie 19:30 na skrzyżowaniu w Rybnicy Leśnej. Jadący z rodziną od strony Głuszycy mieszkaniec Siedlec wyjeżdżając pojazdem z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się innym pojazdem główną drogą mieszkańcowi Bydgoszczy. W kolizji tej nikt nie ucierpiał, dlatego sprawca zdarzenia ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Na konto kierowcy funkcjonariusze dopisali również 6 punktów karnych.

W związku z tym zdarzeniem kolejny raz funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, aby z ładnej pogody i wolnego czasu korzystać w sposób nie zagrażający innym uczestnikom ruchu. Poza przepisami ważny jest oczywiście także zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)