komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

Czysty Książ – posprzątaj z nami w sobotę!

środa, 24.4.2019 09:12 , komentarze: 0 , odsłony: 278
kategorie artykułu:

Zamek Książ jak co roku włącza się w akcję „Czysty Wałbrzych” organizowaną przez Urząd Miasta z inicjatywy prezydenta dra Romana Szełemeja.  Wszystkich zainteresowanych, którym leży na sercu czystość okolic Książa zapraszamy przed Budynek Bramny w najbliższą sobotę 27 kwietnia.

-Zbiórka odbędzie się o godzinie 9:30. Przekażemy sprzęt niezbędny do prac porządkowych czyli grabie, worki i rękawice. Wyznaczymy także punkty na terenie parku i w najbliższym otoczeniu zamku, które będziemy wspólnie porządkować w podgrupach. Niemal wszyscy pracownicy Książa zadeklarowali swój udział w akcji – wyjaśnia prezes zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Wielkie sprzątanie Wałbrzycha jest inicjatywą integrującą mieszkańców naszego miasta wokół tematu, który wszystkim powinien nam leżeć na sercu czyli czystości środowiska, w którym żyjemy. 

- Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy mały prezent w postaci okolicznościowej podkoszulki, który upamiętni naszą akcję „Czysty Książ” – dodaje Mateusz Mykytyszyn, rzecznik prasowy Zamku Książ w Wałbrzychu.

 

Wasze komentarze


Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki