Czerwcowa edycja Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych za nami

poniedziałek, 20.6.2022 09:57 185 0

Uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 2 i 3 w Głuszycy uczestniczyli w dniu 15 czerwca w kolejnych zmaganiach biegowych na głuszyckim boisku sportowym. Emocje towarzyszące zawodom były ogromne.

Rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców na dystansach krótkich  (30 m, 40 m i 60 m) oraz na dystansach długich ( 100 m, 300 m i 400 m). Nad prawidłowym przebiegiem sportowej zabawy czuwali głuszyccy nauczyciele wychowania fizycznego – Elżbieta Zglejszewska, Joanna Grabka i Marcin Surma oraz radny miejski Dawid Okarma przy wsparciu wolontariuszy z obu szkół, a także pracowników Centrum Kultury-Miejskiej Biblioteki Publicznej w  Głuszycy.

Na uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników obu tegorocznych edycji ligi rozgrywanych w maju i w czerwcu zapraszamy w środę 22 czerwca o godz. 10 na boisko sportowe w Głuszycy.

Wyniki Ligi lekkoatletycznej Szkół Podstawowych- edycja czerwiec 2022

BIEGI KRÓTKIE

Roczniki 2013-2014/2015

Dziewczęta
1 miejsce- Vanessa Pawłowska
2 miejsce- Nikola Marcinkowska
3 miejsce-Maja Surmaczyńska

Chłopcy
1 miejsce- Antoni Kuźma
2 miejsce- Michał Kiełb
3 miejsce- Mikołaj Teodorczyk

Roczniki 2011-2012

Dziewczęta
1 miejsce- Laura Bilińska
2 miejsce- Sara Ciura
3 miejsce-Maja Borowiec

Chłopcy
1 miejsce- Tymon Piątkowski
2 miejsce- Daniel Piasecki
3 miejsce- Marcel Kotów

Roczniki 2009-2010

Dziewczęta
1 miejsce- Maja Borys
2 miejsce- Lana Kuchnia
3 miejsce- Izabela Cymborska

Chłopcy
1 miejsce- Michał Krajewski
2 miejsce- Oskar Kobajło
3 miejsce-Maciej Broczek

Roczniki 2007-2008

Dziewczęta
1 miejsce- Wiktoria Zajączkowska
2 miejsce- Aleksandra Stabrowska
3 miejsce-Aleksandra Ilków

Chłopcy
1 miejsce- Miłosz Styrbicki
2 miejsce- Adrian Pokojowczyk
3 miejsce-Kacper Zagrodnik

 

BIEGI DŁUGIE

Roczniki 2013-2014/2015

Dziewczęta
1 miejsce- Vanessa Pawłowska
2 miejsce- Martyna Bisek
3 miejsce-Nikola Marcinkowska

Chłopcy
1 miejsce- Michał Kiełb
2 miejsce- Bartosz Dużyński
3 miejsce- Alan Auchim

Roczniki 2011-2012

Dziewczęta
1 miejsce- Sara Ciura
2 miejsce- Laura Bilińska
3 miejsce- Lena Pyryt 

Chłopcy
1 miejsce- Tymon Piątkowski
2 miejsce- Daniel Piasecki
3 miejsce- Maciej Mazik 

Roczniki 2009-2010

Dziewczęta
1 miejsce- Maja Borys
2 miejsce- Izabela Cymborska
3 miejsce- Julia Sławik

Chłopcy
1 miejsce- Michał Krajewski
2 miejsce- Maciej Broczek
3 miejsce-Piotr Kaszuba

Roczniki 2007-2008

Dziewczęta
1 miejsce- Wiktoria Zajączkowska
2 miejsce- Aleksandra Stabrowska
3 miejsce-Aleksandra Ilków

Chłopcy
1 miejsce- Kacper Pyszka
2 miejsce- Kacper Zagrodnik
3 miejsce- Miłosz Styrbicki

 

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zawodników ligi.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)