Chełmiec wygrywa w Miliczu

poniedziałek, 12.3.2018 10:46 430 0

Wysoka forma siatkarek wałbrzyskiego Chełmca potwierdziła się w Miliczu, gdzie podopieczne Jacka Kurzawińskiego zagrały fenomenalne zawody, pokonując rywala 3:0.

Mecz zapowiadał się na bardzo wyrównany pojedynek. W trakcie gry okazało się, że wałbrzyski zespół nie pozwolił na wiele gospodarzom. Po bardzo pewnej zagrywce i dobrej grze blokiem Chełmiec wygrał pierwszego seta 25:13. Druga partia również padła łupem drużyny spod Chełmca. Szybkie 2:0 podrażniło gospodynie, które ostatecznie podjęły walkę w secie trzecim.

Ta faza meczu była taką, jakiej spodziewano się od początku spotkania. Nagłe zwroty akcji i walka o każdą piłkę sprawiły, że emocje sięgały zenitu. Podopieczne Jacka Kurzawińskiego zachowały spokój do końca, dzięki czemu udało im się wygrać trzeciego seta na przewagi i cały mecz 3:0

MUKS Ziemia Milicka Milicz - Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:3 (13, 17, 24)