Była nietrzeźwa - rzuciła butelką w zaparkowany samochód i znieważyła policjantów

poniedziałek, 27.7.2020 11:57 749 0

27-letnia wałbrzyszanka trafiła w ręce policjantów pierwszego komisariatu po tym, jak dokonała uszkodzenia zaparkowanego przy ul. Michałowskiego w Wałbrzychu samochodu osobowego. Kobieta, która w momencie interwencji miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, dodatkowo odpowie przed sądem za znieważenie funkcjonariuszy.

Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu w poprzednią środę około godziny 14:00 otrzymali informację o zniszczeniu dwóch elementów samochodu osobowego w dzielnicy Piaskowa Góra. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że kobieta mieszkająca w budynku obok wyrzuciła butelkę z balkonu na 8 piętrze, uszkadzając tym samym drzwi i błotnik pojazdu.
Zatrzymana 27-latka w momencie zdarzenia znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miała blisko 2,5 promila tej substancji w organizmie. Kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, dlaczego rzuciła butelką w samochód. Podczas samej interwencji natomiast wielokrotnie kierowała słowa wulgarne w kierunku policjantów.

Teraz 27-latka odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia oraz znieważenie funkcjonariuszy grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz