Brawo Orlicy!

środa, 11.3.2015 10:54 652 0

Orlicy Gwarka Wałbrzych na turnieju w Boguszowie Gorcach zajęli rewelacyjne 4 miejsce! 

Pierwszy mecz podopieczni Gwarka Wałbrzych rozegrali z Górnikiem Gorce przegrywając 2:0. Młodzi piłkarze wykazali się ogromną wolą walki walcząc do samego końca, w tym meczu przeważyło doświadczenie przeciwników, którzy strzelili 2 bramki na minutę przed gwizdkiem sędziego. Bardzo dobra postawa bramkarza - Bartka Bryka, który świetnie interweniował w tym spotkaniu.

Drugi mecz to walka o wynik ze Szczytem Boguszów Gorce, która przyniosła Gwarkowi zwycięstwo 1:0. W tym meczu z bardzo dobrej strony pokazała się obrona oraz bramkarz Aleksander Fil. Przepiękna bramka z rzutu wolnego Marcina Walczyka pozwoliła pokonać rywali. 

Trzeci mecz - Rywale ze Szczawna-Zdroju. Na samym początku zagapienie się Walczyka i mamy 1:0 dla przeciwnika, jednak po straconej bramce zawodnicy Gwarka wzięli się ostro do roboty i przejęli inicjatywę gry. Świetna akcja Martina Fiednia, który ominąwszy dwóch obrońców podał piłkę do Gabrysia Matusiaka, a ten pokonał bramkarza przepięknym technicznym strzałem. Wynik końcowy to 1:1 i awans do półfinału.

Pierwszy mecz półfinałowy zakończył się wynikiem 3:1 dla Victorii Wałbrzych, bramkę dla drużyny Gwarka zdobył Brajan Matusiak. 

Mecz o 3 miejsce to  mecz walki! Mało akcji z obu stron, jednak doświadczenie drużyny Olimpijczyka Wałbrzych pozwoliło pokonać Gwarka 0:2. W tym meczu nasi zawodnicy walczyli od początku do końca, zabrakło trochę szczęścia. 

Ponadto w konkursie NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH Marcin Walczyk, który reprezentował barwy klubowe Gwarka Wałbrzych zajął doskonałe 3 miejsce! 

źródło: Gwarek Wałbrzych

Dodaj komentarz

Komentarze (0)