Bike Maraton 2017 – zapisy ruszyły!

poniedziałek, 16.1.2017 09:22 570 0

11 stycznia rozpoczęły się zapisy do kolejnego sezonu największego w Polsce cyklu maratonów MTB.
Wśród dwunastu edycji kilka zapowiada się naprawdę wyjątkowo, mamy trochę nowości i sporo sprawdzonych miejsc i tras.
Ciekawie zapowiada się kolejny maraton UCI Marathon Series w Jeleniej Górze, gdzie ponownie dojdzie do pojedynku najlepszych polskich zawodników z czołowymi kolarzami z innych krajów.
Szklarska Poręba również zapowiada się spektakularnie i międzynarodowo, tym bardziej, że będzie mocnym przystankiem w rozkładzie tegorocznego festiwalu Bike Week. Ciekawym wydarzeniem będzie też na pewno maraton towarzyszący Bike Expo w Kielcach – to powrót Bike Maratonu na kieleckie targi.
Finał oczywiście w Świeradowie – Zdroju, a pierwszy maraton, już w kwietniu, w Miękini. Co poza tym? Wiosna to idealna pora na przetarcie w Zdzieszowicach – i tak będzie w tym roku. Potem Polanica – Zdrój i pierwsze w sezonie góry.
W maju będzie Wisła, a na Ludwikowice Kłodzkie czas przyjdzie w czerwcu, tuż przed wakacjami. Nie zabraknie Bielawy – w samym środku lata, gościnny Obiszów zaprasza w sierpniu, a Wałbrzych, tym razem, na początku września.
Można oczywiście wybierać pojedyncze zawody i można skorzystać też z kilku możliwości zakupu pakietów startowych. Do 11 lutego można wybierać numery startowe, a jeśli ktoś chce np. zachować numer z roku 2016, musi jeden z takich pakietów wybrać.
Szczegóły i zapisy: http://bikemaraton.com.pl

- 8 kwietnia Miękinia
- 22 kwietnia Zdzieszowice
- 6 maja Polanica – Zdrój
- 20 maja Wisła
- 4 czerwca Jelenia Góra (UCI Marathon Series)
- 17 czerwca Ludwikowice Kłodzkie
- 8 lipca Szklarska Poręba
- 22 lipca Bielawa
- 6 sierpnia Obiszów
- 9 września Wałbrzych
- 23 września Kielce Bike Expo 
- 7 października Świeradów - Zdrój

źródło: Aqua Zdrój

Dodaj komentarz

Komentarze (0)