Będą nowe lokale mieszkalne w Jedlinie-Zdroju. Podpisano umowę na budowę domu wielorodzinnego [SZCZEGÓŁY]

środa, 26.7.2023 17:09 273 0

W poniedziałek 24 lipca odbyła się konferencja, podczas której została podpisana umowa w sprawie budowy domu wielorodzinnego na mieszkania do wynajęcia. Umowę z wykonawcą podpisał TBS Kamienna Góra.

W Jedlinie-Zdroju dostępne będą 44 lokale mieszkalne. Ponadto do użytku będą przeznaczone miejsca postojowe: 23 w garażu podziemnym oraz 39 na zewnątrz budynku. Dodatkowo do każdego lokalu mieszkalnego będzie przynależna komórka lokatorska.

Najemcą lokalu mieszkalnego z zasobów TBS może być osoba, która nie posiada tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego położonego na terenie RP. Ponadto w gospodarstwie domowym potencjalnego najemcy średni miesięczny dochód za rok poprzedni nie może przekroczyć określonej kwoty.

Osoba zainteresowana musi złożyć wniosek o ubieganie się o lokal mieszkalny na druku umieszczonym na stronie internetowej www.tbskg.com.pl i przesłać oryginał wraz z załącznikami do siedziby spółki lub zostawić go w Urzędzie Miasta Jedlina-Zdrój. Termin oddania lokalu do zamieszkania przewidziany jest na III kwartał 2025 roku. Od 1 sierpnia szczegółowy wniosek i wszystkie informacje dostępne będą na stronie internetowej www.jedlinazdroj.eu.

źródło: gm. Jedlina-Zdrój

Dodaj komentarz

Komentarze (0)