Amfetamina, marihuana, chlorometkatynon... Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

wtorek, 25.10.2022 12:37 479 0

Tylko poprzedniej doby policjanci z naszego miasta oraz ci z powiatu wałbrzyskiego zatrzymali trzy osoby, które posiadały przy sobie różnego rodzaju środki odurzające, bądź psychotropowe. Za przestępstwa narkotykowe podejrzani mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. Funkcjonariusze kolejny już raz narkotykom mówią stanowcze nie i przypominają, że prowadzą codzienne działania w celu zwalczania tego rodzaju przestępczości.

W poniedziałkową noc - po godzinie pierwszej - policjanci zespołu wywiadowców wałbrzyskiej komendy podczas patrolu dzielnicy Biały Kamień na jednej z ulic zauważyli znanego im mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie jest on w posiadaniu narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 32-latek miał schowane w wierzchniej odzieży środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Tego samego dnia po godzinie 16:00 dzielnicowi Komisariatu Policji w Głuszycy na terenie Glinna wylegitymowali innego wałbrzyszanina. Przy 31-latku mundurowi znaleźli środki odurzające w postaci marihuany oraz środki psychotropowe w postaci 3-Chlorometkatynonu.

Około godziny 20:30 natomiast policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali na Białym Kamieniu 30-latka. W tym przypadku okazało się, że mieszkaniec Wałbrzycha w miejscu zamieszkania ukrywał woreczek, w którym była spora ilość marihuany.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)