komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 20 września 2018

Filipiny, Eustachego

Akcja "Pasy" - podsumowanie

wtorek, 10.7.2018 09:30 , komentarze: 0 , odsłony: 106
kategorie artykułu:

Policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy realizowali działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Pasy”. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący i pasażerowie podczas jazdy mają zapięte pasy bezpieczeństwa, oraz czy dzieci przewożone są w bezpieczny i zgodny z prawem sposób.

6 lipca policjanci ruchu drogowego na terenie powiatu wałbrzyskiego realizowali działania w ramach ogólnopolskiej akcji „Pasy”. W trakcie tych działań funkcjonariusze bacznie przyglądali się, czy kierujący pojazdami oraz pasażerowie podczas jazdy mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Sprawdzali także, czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach.
Z policyjnych statystyk wynika, że jedną z największych przyczyn dużej śmiertelności wypadków drogowych jest lekceważenie przez kierowców i pasażerów obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa. 

W ciągu kilku godzin wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego skontrolowali 90 pojazdów. 24 kierujących nie korzystało z pasów bezpieczeństwa. Ujawniono również 2 dorosłych pasażerów, którzy nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństw. Policjanci nie odnotowali żadnego przypadku niewłaściwego przewożenia dzieci.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
środa, 19.9.2018 15:54
środa, 19.9.2018 14:44
środa, 19.9.2018 14:32
Auto Max
Auto Max
przewozy międzynarodowe piątka bus
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz