Aglomeracja Wałbrzyska dla Medyków

czwartek, 9.7.2020 14:36 1249 0

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej mimo własnej trudnej sytuacji, przekazali medykom prawie 400 voucherów na swoje usługi i atrakcje turystyczne. Akcja, którą zainicjowała LOT AW jest gestem solidarności i wdzięczności względem środowiska medycznego, które jako pierwsze stanęło na froncie walki z pandemią. 

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotowali specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. W ten sposób podziękowali za ich ofiarną walkę o zdrowie i życie mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej podczas pandemii koronawirusa.

Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka są formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19.  Przekazało je aż jedenaście obiektów zrzeszonych w LOT AW. Są wśród nich: Opactwo w Krzeszowie, Gmina Miejska Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, bistro zWolna z Jedliny-Zdroju, Aqua-Zdrój z Wałbrzycha, Pałac Jedlinka z Jedliny-Zdroju, Stara Kopalnia z Wałbrzycha, Zamek Grodno z Zagórza Śląskiego, Pałac Jugowice z Jugowic w gminie Walim oraz zamek Książ w Wałbrzychu.

Prawie czterysta voucherów, które zostaną rozdysponowane między przedstawicielami personelu medycznego, to oprócz bezpłatnych biletów wstępu do wymienionych wyżej, największych atrakcji turystycznych Aglomeracji Wałbrzyskiej, także karnety na basen i do saunarium, vouchery na posiłki i pobyty w hotelu, udział w warsztatach ceramicznych, a także pakiety upoważniające do udziału w 11.Biegu na Wielką Sowę czy półmaratonach Sowiogórskim i Orzeł, a także w 9. Górskim Biegu Wolności.

- Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę. Jestem ogromnie szczęśliwa, że członkowie LOT AW bez wahania od razu włączyli się w akcję i przekazali vouchery, mimo tego, że sami mocno odczuli skutki pandemii.  Są wakacje, a to najlepszy czas, aby nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami  – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)