komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

6-latek przywłaszczył kartę bankomatową

piątek, 20.9.2019 09:24 , komentarze: 0 , odsłony: 210
kategorie artykułu:

56-latek dwa tygodnie temu przywłaszczył sobie znalezioną na ulicy kartę bankomatową. Dodatkowo kilkakrotnie dokonał nią transakcji bezgotówkowych w różnych sklepach Wałbrzycha. Teraz mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego odpowie przed sądem. W miniony poniedziałek został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach.

4 września 39-letnia mieszkanka Boguszowa-Gorc zgubiła w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra kartę bankomatową. Jak się później okazało - zobaczył to 56-letni mężczyzna, który podniósł kartę i zamiast przekazać właścicielce, zabrał ze sobą. Pokrzywdzona o zdarzeniu zorientował się dopiero po czasie. Zanim zablokował dostęp do konta bankowego, przestępca skorzystała z karty 7-krotnie dokonując transakcji zbliżeniowych.
Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych ustalili sprawcę szeregu przestępstw. 56-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego został zatrzymany w miniony poniedziałek nad ranem przy ul. Malczewskiego w Wałbrzychu.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Za przywłaszczenie znalezionej karty, a także kradzieże z włamaniami na  konto bankowe stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE