41-latek i jego 23-letnia partnerka zatrzymani z narkotykami

czwartek, 11.4.2024 16:01 831 0

W środę, 10 kwietnia wieczorem wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwie osoby za przestępstwa narkotykowe. Najpierw w ręce dzielnicowych pierwszego komisariatu przy jednej z ulic Piaskowej Góry wpadł 41-letni mężczyzna z metamfetaminą, a trzy godziny później w jednym z mieszkań w tej samej dzielnicy jego partnerka, która miała przy sobie amfetaminę. Oboje trafili na noc do policyjnych celi, a dzisiaj po południu usłyszą zarzuty. Funkcjonariusze kolejny już raz narkotykom mówią stanowcze nie i przypominają, że prowadzą codzienne działania w celu zwalczania tego rodzaju przestępczości.

W środę przed godziną 19.00 dzielnicowi pierwszego komisariatu przy jednej z ulic Piaskowej Góry zauważyli znanego im osobiście mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie posiada on narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 41-latek miał niewielkie zawiniątko z kryształkami. Test wykonany u technika kryminalistyki potwierdził, że były to środki psychotropowe w postaci metamfetaminy.

Mundurowi w trakcie prowadzonych dalszych czynności odwiedzili mieszkanie zajmowane przez mężczyznę, a w nim zastali 23-latkę, jego partnerkę, która posiadała przy sobie woreczek z białym proszkiem. Tym razem tester wykazał, że była to amfetamina.

Wałbrzyszanie noc spędzili w dwóch różnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Dzisiaj po południu zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)