35-latek poszukiwany za przestępstwa narkotykowe zatrzymany. W jego mieszkaniu znaleziono amfetaminę

czwartek, 1.6.2023 19:49 431 0

Funkcjonariusze kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu realizując zebrane w sprawie informacje, zatrzymali w środowe przedpołudnie 31 maja na terenie Białego Kamienia 35-letniego wałbrzyszanina poszukiwanego przez sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. W trakcie wykonywania czynności mundurowi znaleźli w zajmowanym przez niego mieszkaniu środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

W środę 31 maja przed godziną 10.00 policjanci zapukali do jednego z mieszkań przy ul. Bukietowej w Wałbrzychu i to właśnie tam zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 35-latka. Mundurowi z wałbrzyskiej komendy dodatkowo ujawnili w jednym z pomieszczeń mieszkalnych woreczek z białym proszkiem. Po przebadaniu u technika kryminalistyki potwierdziło się, że były to środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Przestępca trafił w czwartek 1 czerwca za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych. Do odsiadki ma łącznie roku, gdyż został skazany za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 3.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)