31-latka odpowie za kradzież sklepową

czwartek, 14.3.2024 12:31 141 0

Realizując zebrane w sprawie informacje policjanci pionu kryminalnego drugiego komisariatu zatrzymali 31-letnią kobietę, która w drugiej połowie stycznia tego roku w jednej z drogerii na terenie Wałbrzycha dokonała kradzieży sklepowej, gdzie łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 800 złotych. Wałbrzyszanka stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze zespołu operacyjno-rozpoznawczaego drugiego komisariatu podczas prowadzonych czynności ustalili, że do zdarzenia doszło 23 stycznia tego roku w drogerii przy ul. Mazowieckiej w Śródmieściu. Nieznana wtedy kobieta wyniosła z terenu sklepu artykuły kosmetyczne nie płacąc za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 805 złotych.

W takie dalszej podczas pracy operacyjnej mundurowi ustalili, kto jest odpowiedzialny za tą kradzież i ostatecznie zatrzymali 31-latkę we wtorek około godziny 19:00 n terenie Boguszowa-Gorc. Podejrzana podczas późniejszych czynności procesowych przyznała się do popełnionego czynu i złożyła wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat. O jej losie zadecyduje sąd.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)