28-latek zatrzymany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę

piątek, 19.11.2021 10:25 229 0

Policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy w minioną środę wieczorem na ul. Rolniczej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Podczas legitymowania funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje. Okazało się, że w jego mieszkaniu mundurowi znaleźli spore ilości amfetaminy.

Zainteresowanie wałbrzyskich policjantów 17 listopada około godziny 18:20 wzbudził będący na terenie jednej z posesji przy ul. Rolniczej w Wałbrzychu mężczyzna. Podczas legitymowania 28-latek zaczął zachowywać się niespokojnie i wyglądał jakby był pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może być w ich posiadaniu, co chwilę później potwierdziło się.

W trakcie czynności wywiadowcy wałbrzyskiej komendy dokonali przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyznę i ujawnili w lodówce, a następnie zabezpieczyli, substancję psychotropową w postaci amfetaminy, z której można było przygotować blisko 230 porcji handlowych tego narkotyku.

28-latek odpowie teraz przed sądem za posiadanie środków psychotropowych. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)