komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Borysa, Filomeny

26-latek hodował w mieszkaniu konopie indyjskie. Posiadał również marihuanę

piątek, 24.7.2020 11:44 , komentarze: 0 , odsłony: 686
kategorie artykułu:

22 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu znaleźli w jednym z mieszkań w Jugowicach doniczkę z krzewem konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli również środki odurzające w postaci marihuany oraz zatrzymali do sprawy 26-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego.

Policjanci kryminalni realizując informacje własne w środę przed południem udali się do Jugowic, gdzie w jednym z mieszkań w szafie ujawnili doniczkę z kilkudziesięciocentymetrowym krzewem konopi indyjskich. W pomieszczeniu ukryte były również środki odurzające w postaci marihuany, z których można było wykonać blisko 150 porcji handlowych tych narkotyków.

Na zdjęciu zabezpieczony przez policjantów krzew konopi indyjskich. Na zdjęciu zabezpieczone narkotyki w postaci marihuany.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania 26-letniego lokatora mieszkania. Mężczyzna przyznał się do nielegalnej hodowli oraz posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec gminy Walim stanie teraz przed sądem. Za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz