komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 17 lipca 2019

Anety, Bogdana

23.06 - Festiwal Kwiatów w Minieurolandzie. Nie przegap!

piątek, 14.6.2019 09:34 , odsłony: 169
kategorie artykułu:

W niedzielę 23 czerwca szykuje się IV edycja bajecznego Festiwalu Kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku.

Minieuroland jest niezwykłym miejscem na turystycznej i ogrodowej mapie Polski. Jego wyjątkowość podkreśla niecodzienne wydarzenie - Festiwal Kwiatów. Czwarta edycja festiwalu rozpocznie się w niedzielę 23 czerwca 2019 r. o godz. 09:00. Cykliczna impreza sprawia, że przez pełne pięć miesięcy miniaturowy świat przeżywa istną powódź. Nikogo to jednak nie martwi, a tym bardziej nikt nie ma zamiaru się ewakuować. Wręcz przeciwnie, dorośli i dzieci z przyjemnością spacerują parkowym alejkami, podziwiając jak dwuhektarowy ogród tonie w bajecznych kwiatach. 

Uczestnicy wydarzenia wyruszają w prawdziwą podróż, w której towarzyszy im ponad siedemdziesiąt tysięcy kwiatów jednorocznych. Wyszukane i oryginalne kwiaty są bajecznym tłem dla miniatur, skrywających piękno, historię oraz legendy zabytkowych budowli z Polski, Europy i świata. Wszystko jest dopracowane i starannie przemyślane, aby uroda roślin nie zdominowała piękna miniaturowych zabytków.

 

W niedzielnym programie, przygotowanym na otwarcie tegorocznej edycji Festiwalu Kwiatów nie zabraknie oryginalnych atrakcji i klimatycznej muzyki na żywo. Cały dzień przepełniony będzie dobrą zabawą, pokazami i konkursami. Gościem Specjalnym jest Witold Czuksanow - znakomity polski ogrodnik, znany między innymi z programów telewizyjnych „Rok w ogrodzie” czy „Laur dla ogrodników”. Jest autorem wielu cenionych książek i poradników na temat ogrodnictwa. W czasie festiwalu zaprezentuje on dzieciom i dorosłym niezwykłe właściwości ziół.  Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Wrocław, które w ramach Dolnośląskiego Rozkładu Jazdy będzie relacjonować przebieg imprezy. Dodatkowych wrażeń i inspiracji ogrodniczych dostarczy uczestnikom Tomasz Szostak – autor bloga „Z ogrodem na TY” oraz twórca projektu "Busem przez polskie ogrody”. Najbardziej utalentowani floryści ze szkoły Cosinus będą rywalizować ze sobą w ciekawych konkursach i pokazach florystycznych z udziałem gości parku miniatur. Na rodziny z dziećmi czeka kreatywna strefa aktywności, malowanie buziek, teatrzyk oraz mnóstwo niespodzianek. W czasie Festiwalu kwiatów w Parku Miniatur Minieuroland każdy znajdzie coś dla siebie. 

Nie przegapcie okazji do wspaniałej zabawy i relaksu! Zapraszamy w niedzielę 23 czerwca od godz. 09:00 do 19:00. Więcej na stronie - https://minieuroland.pl/

 
poniedziałek, 15.7.2019 12:18
poniedziałek, 15.7.2019 08:55
poniedziałek, 8.7.2019 12:57
poniedziałek, 8.7.2019 10:06
czwartek, 4.7.2019 12:15
czwartek, 4.7.2019 09:44
1
czwartek, 4.7.2019 09:33
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz