"Bebechy" czyli ciało człowieka pod lupą

sobota, 16.9.2023 15:15 380 0

Zbliża się premiera książki Adama Mirka Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą ze znakomitymi ilustracjami Kasi Cerazy.

Książka ukaże się 27 września nakładem wydawnictwa Znak Emotikon, a już dziś zapraszam do fascynującej podróży po zakamarkach ludzkiego ciała.

Bebechy, czyli ciało człowieka pod lupą to książka dla dzieci 9+, ale niech nie zwiedzie Państwa ta kategoryzacja wiekowa - ta mądra i zabawna lektura sprawi też wiele radości i rozbudzi ciekawość znacznie starszych czytelników.

Odkryj wybebeszone tajemnice ludzkiego ciała! 

Twoje ciało to zagadkowa maszyna. Coś w nim stuka, huczy, kłuje. Czasem nie chce robić tego, co mu się każe (znasz to?). Dziwnie pachnie. Ma włosy w niektórych miejscach, a w innych jest zupełnie łyse.

Chodź, zajrzymy do wnętrza twojego organizmu. Uroczyście przysięgam: nie cofniemy się przed niczym, żadna (nawet najbardziej obleśna!) tajemnica ludzkiego ciała nas nie powstrzyma. Wślizgniemy się z lupą w sam środek twoich bebechów.

Dowiesz się:

  • dlaczego twój oddech pachnie czasami jak oddech zombiaka,
  • kiedy twój mózg przypomina rollercoaster,
  • jak to się dzieje, że nawet najpyszniejsze lody zamieniają się w… no wiesz, w co,
  • dlaczego męczysz się nad nauką, ale nie wtedy, kiedy oglądasz seriale.

 

O AUTORZE:

Adam Mirek  trochę szalony i supermądry naukowiec. Młodzi kochają go za to, jak opowiada o nauce w mediach społecznościowych, a dorośli pewnie bardziej docenią fakt, że zrobił doktorat na dwóch uczelniach. W mediach społecznościowych zaraził już zamiłowaniem do nauki ponad milion osób!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)