[AKTUALIZACJA: Mężczyzna odnaleziony!] Zaginął 34-letni mężczyzna. Wymaga fachowej pomocy medycznej

środa, 30.11.2022 16:49 1146 0

Uwaga! Zaginiony 34-letni wałbrzyszanin, którego w ostatnich dniach poszukiwali policjanci, został odnaleziony na terenie Łodzi. Funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że mężczyźnie nic się nie stało.

W środę informowaliśmy, że zaginiony 34-letni mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 27 listopada tego roku, a jako że poważnie choruje, było podejrzenie, że coś mogło mu się stać. Najbliżsi nie wiedzieli co się z nim dzieje, dlatego też zwrócili się z apelem do Policji, a funkcjonariusze ostatecznie do mieszkańców.

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie i mężczyzna dzięki zgromadzonym przez mundurowych informacjom został odnaleziony na terenie Łodzi przez miejscowych funckjonariuszy. Wałbrzyscy policjanci dziękują za każdy sygnał i pomoc w tej sprawie.

NOTKA ZE ŚRODY 27 LISTOPADA:

Uwaga! Policjanci wałbrzyskiej komendy poszukują zaginionego 34-letniego Aleksandra Wolfa. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 27 listopada tego roku przed południem. Od tej pory najbliżsi nie wiedzą co się z nią dzieje. Dlatego też zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania wałbrzyszanina, o kontakt z Policją. Z zebranych informacji wynika, że 34-latek jest zdolny do samodzielnej egzystencji, ale może potrzebować fachowej pomocy medycznej ze względu na swoją chorobę. Obecnie może przebywać na terenie Łodzi.

Mieszkaniec Wałbrzycha w minioną niedzielę po godzinie 10:00 wyszedł z mieszkania w dzielnicy Piaskowa Góra i do niego nie wrócił. Do momentu zgłoszenia faktu mundurowym, nie skontaktował się z nikim z najbliższych, dlatego poprosili oni o pomoc Policję.

34-latek w chwili zginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru ciemnego i kurtkę pikowaną koloru czarnego. Zabrał ze sobą plecak koloru czarnego, telefon komórkowy, który obecnie jest nieaktywny, oraz kartę bankomatową. Z ustaleń wałbrzyskich mundurowych wynika, że może przebywać na terenie Łodzi.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogących pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60 lub 47 87 514 23).

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)