Akrobatyka Sportowa Dzierżoniów na Super Lidze Akrobatyki Sportowej w Szczawnie-Zdroju

poniedziałek, 4.4.2022 08:46 253 0

Marzec był okresem gorących przygotowań na treningach w Akrobatyce Sportowej Dzierżoniów a efekty przełożyły się na złote,srebrne i brązowe medale oraz wysokie noty jakie dzierżoniowskie zawodniczki i zawodnicy przywieźli dumnie ze Szczawna-Zdroju.
Oczywiście przygotowania trwały dłużej i dzięki frekwencji na treningach i wielogodzinnej pracy na sali Trenerka Ewelina Gawłowska była w stanie przygotować zawodniczki, jak widać na medal i to nie jeden!
Startowaliśmy z zawodniczkami w kategoriach wiekowych od 5 roku życia w układach indywidualnych i dwójkowych, sprawdzając jak zaprezentujemy się na tle prawie 300 zawodników z 15 klubów z całego Dolnego Śląska. Cieszymy się, że zajęliśmy całe podium oraz sporo brązowych medali w młodszych kategoriach, ponieważ na zawodach to bezsprzeczne potwierdzenie,  że szkolimy sportowców na najwyższym poziomie. A zajęcie 4 miejsca w rankingu klubowym na tak rozległym obszarze to dobra, sportowa wróżba na przyszłość i zachęta do dalszego działania.
Odpowiadając na pytanie: Jak zdobyć kilka medali na jednych zawodach Trener Koordynator Ewelina Gawłowska odpowiada krótko i zdecydowanie: Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość. Tutaj właśnie tę jakość pokazaliśmy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)