komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Zlikwidowali plantację konopi indyjskich

czwartek, 11.5.2017 13:49 , komentarze: 0 , odsłony: 1003
kategorie artykułu:

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zlikwidowali plantację konopi indyjskich. W tej sprawie zatrzymany został 47-latek. Rośliny znajdowały się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym były również urządzenia do naświetlania, nagrzewania i utrzymywania wilgoci. Za prowadzenie uprawy konopi indyjskich grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zlikwidowali plantację konopi indyjskich znajdującą na terenie posesji w powiecie oławskim. Gdy policjanci weszli na miejsce, gdzie miała być prowadzona uprawa, w jednym z pomieszczeń mieszkalnych ujawnili rośliny w różnych fazach wzrostu. Znajdowały się tam również urządzenia do naświetlania, ogrzewania oraz utrzymywania wilgoci. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 47-letniego mężczyznę.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności dotyczące przestępczego procederu, w tym jak długo był prowadzony oraz gdzie trafiały gotowe już narkotyki. Za prowadzenie uprawy grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele