komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców

piątek, 1.12.2017 14:00 , komentarze: 0 , odsłony: 395
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Placówek SG w Świecku oraz w Kłodzku zatrzymali 3 mężczyzn, którzy kierowali samochodami w stanie nietrzeźwości.

29 listopada 2017 r., funkcjonariusze z Placówki SG w Świecku zatrzymali do kontroli na drodze krajowej nr 2 wjeżdżający do naszego kraju pojazd marki Volkswagen Passat. Funkcjonariusze wyczuli wyraźną woń alkoholu od kierującego 39-letniego obywatela Niemiec. Badanie stanu trzeźwości pokazało niemal 1 promil alkoholu w organizmie mężczyzny. Kierowca został zatrzymany. Podobny przypadek miał miejsce 28 listopada. Podczas kontroli funkcjonariusze również na DK nr 2 stwierdzili, że od kierującego 36-letniego mieszkańca województwa lubuskiego czuć alkohol. W związku z faktem, że kierowca odmówił wykonania badania na zawartość alkoholu w wydanym powietrzu, został przewieziony do szpitala w Słubicach celem pobrania krwi. Dalsze czynności w tych sprawach prowadzą funkcjonariusze Policji z KPP w Słubicach.

Również , podczas kontroli samochodu ciężarowego marki Mercedes w Kudowie Zdrój, przeprowadzanej przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Kłodzku, okazało się, że kierowca 55-letni obywatel Czech jest nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu pokazało 0,74 promila. Mężczyzna został zatrzymany. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji z KP w Kudowie Zdrój.

/Rzecznik

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
1
środa, 21.2.2018 12:00
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche