komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

XV Ogólnopolski Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty 2017”

piątek, 19.5.2017 10:45 , komentarze: 0 , odsłony: 919
kategorie artykułu:

Od piątku 2 czerwca do niedzieli 4 czerwca trwać będzie XV Ogólnopolski Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty 2017”. Po serii warsztatów dla młodych wokalistów zaprezentują oni swoje umiejętności podczas koncertu galowego, którego gwiazdą będzie popularny aktor Artur Barciś. 

Inicjatorem Debiutów jest Grupa Poezji Śpiewanej Im presja, działająca od 1996 roku pod kierunkiem Haliny Bednarek i Krzysztofa Słupianka w MDK „Śródmieście”. Tegoroczny przegląd – Debiuty 2017 organizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalne „MDK art” we współpracy z MDK „Śródmieście” i Centrum Kultury AGORA, a współfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego Wrocławia. 

Coroczne wydarzenie odbywa się z myślą o uzdolnionej wokalnie młodzieży z kręgu tzw. piosenki artystycznej. Przegląd stara się pozostawać w opozycji do masowego produktu show-biznesu, podkreśla wartość wykonywanego tekstu piosenki oraz wrażliwość młodego wykonawcy. 

W pierwszej części przeglądu odbywają się dwudniowe warsztaty wokalno-interpretacyjne, Podczas tej edycji poprowadzą je wspólnie kompozytor Jerzy Satanowski i popularny aktor Artur Barciś. Uczestnikom akompaniował będzie na fortepianie Dominik Mąkosa, do którego podczas konceru galowego dołączą perkusista Dawid Opaliński i basista Grzegorz Piasecki.

Bezpłatne wejściówki na koncert galowy dostępne są w MDK „Śródmieście” przy ul. Dubois 5.

źródło: wroclaw.pl

 

Wasze komentarze

sobota, 10.2.2018 15:05
poniedziałek, 5.2.2018 18:39
wtorek, 12.9.2017 09:01
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ