komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 17 lutego 2018

Aleksego, Zbigniewa

Wyprzedaż garażowa w CRZ Krzywy Komin

wtorek, 12.9.2017 12:15 , komentarze: 0 , odsłony: 335
kategorie artykułu:

CRZ Krzywy Komin zaprasza już 23 września od godziny 11:00 na sąsiedzką wyprzedaż garażową. Na ten wyjątkowy dzień 1200 m2 kreatywnej przestrzeni w centrum Nadodrza zamieni się w kiermasz rzeczy wszelakich.

W zakamarkach każdego domu ukryte są rzeczy, o których nie pamiętamy, nie używamy lub nie wiemy, co z nimi zrobić. Przez lata zbierane, gromadzone, przekładane z miejsca z myślą, że przecież kiedyś się przydadzą”. Dziewięć na dziesięć przypadków potwierdza, że nie przydadzą się nigdy. Ogłaszamy zatem czas na jesienne porządki! Sprawdźcie, co kryje się niepotrzebnego w waszych domach i przynieście 23 września do Krzywego Komina. Od godziny 11:00 czekać będą stoły i nasza przestrzeń na wasze niepotrzebne meble, dekoracje, książki, płyty, ubrania, rękodzieło i wszystko inne, co może przydać się drugiej osobie. Możecie je oddać, wymienić lub po prostu sprzedać.

CRZ Krzywy Komin to wyjątkowy punkt na mapie wrocławskiego artystycznego Nadodrza. Działa w zmodernizowanym budynku dawnej pralni i farbiarni z 1888 r. To 1200 m2 dla designu, rzemiosła, sztuki oraz wspierania przedsiębiorczości. Główna funkcja CRZ to działalność kulturotwórcza i edukacyjna, która realizowana jest poprzez warsztaty i szkolenia. Działania  edukacyjne uzupełniają m.in. wystawy, spektakle, koncerty. CRZ Krzywy Komin to miejsce skierowane zarówno do artystów, projektantów  oraz osób pragnących nabyć nowe umiejętności, rozszerzyć posiadaną już wiedzę. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, do dyspozycji są w pełni wyposażone sale.

Źródło: Informacja prasowa 

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 12:42
wtorek, 13.2.2018 16:22
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki