komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Wybił szybę w kiosku i kamienicy - grozi mu 5 lat

piątek, 10.11.2017 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 499
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego w sprawie zniszczenia rzeczy. Sprawca wybił szybę w witrynie kiosku oraz w jednej z kamienic na terenie miasta. Jakby tego było mało, zatrzymany podejrzewany jest także o kierowanie gróźb popełnienia przestępstwa wobec innej osoby. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za czyny, o które jest podejrzany, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław Rakowiec w wyniku podjętych działań zatrzymali 28-letniego mieszkańca stolicy Dolnego Śląska. Mężczyzna podejrzany jest o wybicie szyby w witrynie kiosku na terenie Przedmieścia Oławskiego. Pokrzywdzony wycenił swoje straty na kwotę 1800 złotych.

Jak ustalili policjanci, podejrzany ma na swoim koncie także uszkodzenie szyby w oknie mieszkania usytuowanego na parterze jednej z kamienic na terenie miasta. Ponadto podejrzewany jest o kierowanie gróźb popełnienia przestępstwa wobec innej osoby.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Podejrzanemu za czyny, o które jest podejrzany grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 10:00
czwartek, 15.2.2018 14:39
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ