komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 17 lutego 2018

Aleksego, Zbigniewa

Wrocławscy policjanci przypadkowo przejęli pół kilograma amfetaminy

niedziela, 8.10.2017 10:10 , komentarze: 1 , odsłony: 2979
kategorie artykułu:

Policjanci Wydziału Prewencji i Patrolowego komendy miejskiej we Wrocławiu zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. W sprawie zatrzymanych zostało dwoje mieszkańców Wrocławia: 40-letnia kobieta i 43-letni mężczyzna. To w wynajmowanym przez kobietę pokoju ukryte były narkotyki. Ich czarnorynkowa wartość to ponad 21 000 złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zwrócili uwagę na mężczyznę, który był bardzo pobudzony i zachowywał się nerwowo. Gdy policjanci podeszli pytając, czy nie potrzebuje pomocy, mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Podczas ucieczki próbował wyrzucić z torebki foliowy worek z zawartością białego proszku.

W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina.

Ponadto okazało się, że w wynajmowanym przez kobietę pokoju, która towarzyszyła mężczyźnie, policjanci znaleźli ponad pół kilograma amfetaminy oraz wagę elektroniczną.

Policjanci komisariatu na Wrocławskich Krzykach, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie ustalili, że narkotyki należały do mężczyzny. Zatrzymanemu w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków grozi teraz kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

Tylko strzał w tył głowy i po wszystkim
niedziela, 08.10.2017 13:18 autor:
czwartek, 15.2.2018 14:39
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ