komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Wprowadził do obrotu ponad półtora kilograma środków odurzających

środa, 17.5.2017 13:59 , komentarze: 0 , odsłony: 568
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego między innymi o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Wobec zatrzymanego zastosowano tymczasowy areszt na 3 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z krzyckiej komendy prowadząc działania skierowane przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali 24 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających, a także o handel nimi. Do zatrzymania doszło na terenie dzielnicy Krzyki. Jak ustalili zajmujący się tą sprawą policjanci, zatrzymany ma na swoim koncie udział w obrocie substancjami psychotropowymi w postaci marihuany w ilości ponad półtora kilograma. Po zatrzymaniu 24 – latek trafił do policyjnego aresztu. 

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Wobec 24 – latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za czyny, o które jest podejrzany grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI