komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Wpadł w ręce policjantów z nożycami - na koncie ma 9 kradzieży rowerów

poniedziałek, 4.9.2017 11:33 , komentarze: 0 , odsłony: 1514
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży markowych rowerów. Wartość jednego ze skradzionych jednośladów, to kwota 4 tysięcy złotych. Funkcjonariusze ustalili do tej pory, że na koncie podejrzanego jest 9 tego typu czynów. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto zatrzymali 46 - letniego mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży rowerów. Policjanci znaleźli przy nim nożyce do cięcia metalu.

Po sprawdzeniu okazało się, że ma on na swoim koncie 9 kradzieży jednośladów.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna działał w okresie od maja do sierpnia, gdy najwięcej osób przesiada się z samochodów na swoje jednoślady. Wybierał rowery markowe, drogie i dobrze wyposażone. Najdroższy skradziony przez niego jednoślad to wartość 4.000 zł. Pozostałe rowery kosztowały właścicieli średnio 1000 zł.

Ponadto policjanci potwierdzili, że sprawca 25 sierpnia br. ukradł mieszkańcowi Wrocławia plecak z wieloma ważnymi dokumentami i kluczykami do samochodu.

Za popełnione czyny podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki