komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 26 kwietnia 2018

Marzeny, Klaudiusza

Wpadł diler narkotyków. Policja przechwyciła ponad tysiąc porcji amfetaminy!

środa, 10.1.2018 13:56 , komentarze: 0 , odsłony: 929
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych. Zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne ustalili osobę, która może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

W związku z tym policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. Funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy w tym również to skąd zatrzymany posiadał narkotyki i gdzie one miały trafić.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości oraz handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

/KWP Wrocław

 

Wasze komentarze

wtorek, 24.4.2018 11:12
poniedziałek, 23.4.2018 10:00
poniedziałek, 23.4.2018 10:28
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
biura do wynajęcia
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki