komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 21 lutego 2018

Eleonory, Fortunata

Winyl Weekend w Sky Tower

wtorek, 14.11.2017 21:10 , komentarze: 0 , odsłony: 250
kategorie artykułu:

Już w najbliższy weekend w Sky Tower odbędzie się jedna z największych giełd winylowych w Polsce. Podczas dwóch dni imprezy wystawiać się będzie kilkudziesięciu wystawców z oryginalnymi kolekcjami. Nie zabraknie też muzyki granej na żywo oraz tanecznego flash moba Egurrola Dance Studio Wrocław. 

18 i 19 listopada w Sky Tower odbędzie się druga edycja Wrocław Winyl Weekend. To muzyczna impreza, na której miłośnicy czarnych płyt z pewnością znajdą coś dla siebie

- Zaczynając od giełdy, na której zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt tysięcy płyt, przez stanowiska odsłuchowe, koncerty live, muzyczne sety na żywo, po przedszkole, konkursy oraz wyjątkowe wystawy. - Na giełdzie prezentowane będą zarówno nowości, jak i prawdziwe klasyki, które na co dzień nie łatwo dostać. Tym bardziej, że przed zakupem płyty będzie można każdą z nich przesłuchać, korzystając ze stanowisk odsłuchowych - mówi Karol Woźniak z Dolnośląskiej Giełdy Fonograficznej, współorganizatora wydarzenia.

Podczas Wrocław Winyl Weekend mini koncerty zagrają: Żółta Febra i Administratorr Electro (w sobotę) oraz Sam&Bart i WhoIsWho (w niedzielę). Natomiast w strefie restauracji (1. piętro) w ramach winylowego kina na ekranach multimedialnych  o godzinie 15:00 wyświetlone zostaną: „Przyjaciele na 33 obroty” (w sobotę) i „Miłość do płyty winylowej” (w niedzielę). Z kolei dla maluchów winylomaniaków przygotowane zostanie „winylowe przedszkole”, w którym będzie można zostawić dzieci, a samemu korzystać z wszystkich atrakcji imprezy. Dodatkowo w sobotę zorganizowany zostanie taneczny flash mob, w którym wezmą udział uczniowie oraz instruktorzy Egurrola Dance Studio Wrocław. Wszystkie atrakcje towarzyszące winylowej giełdzie będą bezpłatne. 

- 18 i 19 listopada Wrocław stanie się polską stolicą winyli, a Sky Tower miejscem, w którym winylomaniacy będą mogli spełnić swoje muzyczne marzenia. Dlategoserdecznie zapraszamy do Sky Tower, by poczuć prawdziwy klimat związany z muzyką graną z czarnych płyt - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower SA. 

Giełda Wrocław Winyl Weekend 2017 odbywać się będzie w godzinach pracy Galerii, pozostałe atrakcje zaplanowane są od 12:00 do 19:00. 

 

Wasze komentarze

sobota, 10.2.2018 15:05
środa, 7.2.2018 23:44
poniedziałek, 15.1.2018 13:28
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ