komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

Ukradł samochód i włamał się do restauracji - o jego dalszym losie zdecyduje sąd

niedziela, 10.9.2017 09:20 , komentarze: 0 , odsłony: 1005
kategorie artykułu:

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednej z restauracji na terenie miasta, a także kradzież osobowego volkswagena. Podejrzany już usłyszał zarzuty dokonania przestępstw, za które grozić mu może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do jednej z miejscowych restauracji. Jak ustalono, z lokalu zginął alkohol, komputer, mikrofon oraz router, a także blisko 3 tysiące złotych znajdujące się w kasie. Okazało się też, że sprawca zabrał klucze do lokalu i osobowego volkswagena, a także używając skradzionych kluczy ukradł samochód.

Sprawą od razu zajęli się policjanci pionu operacyjnego. W efekcie prowadzonych działań, na podstawie zebranych informacji wpadli oni na trop podejrzanego o ten czyn 29 - latka. Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgromadzili w tej sprawie materiał dowodowy, który dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie dwóch zarzutów – włamania do restauracji i kradzieży znajdującego się tam mienia oraz kradzieży samochodu.

Teraz zatrzymany za swoje czyny odpowie przed sądem. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(Źródło - KMP w Legnicy)

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 12:00
1
piątek, 23.2.2018 08:00
piątek, 23.2.2018 08:40
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki