komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Trasa koncertowa Betlejem w Polsce trwa. Odbyły się już cztery koncerty

środa, 11.1.2017 14:21 , komentarze: 0 , odsłony: 1623
kategorie artykułu:

W Katowicach, Kaliszu, Poznaniu i Gdyni sale były pełne. Wśród publiczności zarówno ludzie młodzi, jak i starsi, duchowni i świeccy; co szczególnie cieszy - mnóstwo dzieci, które wyjątkowo radośnie uczestniczyły w koncertach, śpiewając i tańcząc na widowni. W każdym z miast wykonawcy byli witani z wielkim entuzjazmem. Publiczność reagowała wręcz euforycznie na oryginalne, często wręcz zaskakujące interpretacje kolęd, jak np. Nie było miejsca dla Ciebie w wykonaniu Natalii Niemen. Bardzo różnorodne aranżacje i interpretacje pieśni bożonarodzeniowych, także afrykańskie i latynoskie rytmy, sprawiły, że widzowie wielokrotnie podrywali się do… tańca. Atmosfera wspólnego, radosnego świętowania sięgnęła zenitu podczas składania sobie przez uczestników koncertów życzeń noworocznych. Tłum widzów rozkołysał się już na dobre podczas wspólnego z artystami kolędowania. Pomimo prawie 2,5 -godzinnej dawki muzyki publiczność prosiła o bisy, a hale koncertowe pustoszały bardzo powoli. Katowicki spodek, kaliską, poznańską i gdyńską Arenę widzowie opuszczali w bardzo radosnych nastrojach; z całą pewnością nie tylko w poczuciu świetnie spędzonego czasu, ale również w bliskości z innymi uczestnikami koncertu, a także z artystami.

Koncerty Betlejem w Polsce mogą przynieść nie tylko dużo dobrego ich uczestnikom, ale także osobom niedożywionym. Trasie koncertowej towarzyszy akcja społeczna Głodnych nakarmić: wystarczy wysłać sms o treści „Betlejem” pod nr 72052, by pomóc ludziom potrzebującym.

Zapraszamy na kolejne koncerty w ramach trasy Betlejem w Polsce bilety dostepne na www.bilety24.pl oraz w kasach hal na 2 godziny przed koncertem.

12 stycznia - Łódź Atlas Arena godz. 19.00
13 stycznia - Szczecin Azoty Arena godz. 19.00
15 stycznia - Bydgoszcz Hala Łuczniczki godz. 18.00
20 stycznia - Kielce Hala Legionów godz. 19.00
21 stycznia - Warszawa Torwar godz. 18.00
22 stycznia - Lublin Hala Globus godz. 16.00
27 stycznia - Kraków Tauron Arena godz. 19.00
29 stycznia - Wrocław Hala Stulecia godz. 18.00

 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
1
środa, 21.2.2018 12:00
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche