komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Świetne wyniki Wrocławia w ogólnopolskim sondażu!

niedziela, 3.12.2017 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 253
kategorie artykułu:

Wrocław jest miastem najchętniej wybieranym do życia. W najnowszym sondażu Kantar Millward Brown znajdujemy się w czołówce we wszystkich trzech kategoriach dot. większych miast: "Najładniejsze miasto", "miasto dobre do przeprowadzki" oraz "miasto najlepiej rozwinięte w ciągu ostatnich 10 lat". 

Do Wrocławia przeprowadziłoby się najwięcej ankietowanych. Uważa tak 32% respondentów z miast powyżej 450 tyś. mieszkańców oraz 32% ankietowanych z miast poniżej 450 tyś. Nasze miasto wyprzedziło tym samym Gdańsk, Kraków, Poznań oraz Warszawę. 

W pozostałych kategoriach Wrocław wypada równie dobrze. W kategorii "najlepiej rozwiniętych miast w ciągu ostatnich 10 lat" nasze miasto ustępuje pierwszeństwa jedynie stolicy. 
Ankietowani doceniają również walory turystyczne naszego miasta. Stolica dolnego śląska jest uznawana za jedno z najładniejszych miast w Polsce. W tej kategorii sondażu Wrocław zajął drugie miejsce zaraz za Krakowem, wyprzedzając Gdańsk, Warszawę, Poznań oraz Toruń. 

W najnowszym sondażu przeprowadzonym przez Kantar Millward Brown na zlecenie Gazety Wyborczejdanie przeprowadzone zostało na próbie 16 125 osób z 18 miast i Górnośląsko-Zagłębiowskiej metropolii. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
1
środa, 21.2.2018 12:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche