komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Straż Graniczna w busie relacji Berlin-Wrocław zatrzymała poszukiwanego przestępcę

sobota, 10.2.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1077
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach zatrzymali poszukiwanego przez polskie organy ścigania mieszkańca Krakowa. Poszukiwany mężczyzna próbował oszukać funkcjonariuszy SG podając podczas kontroli dane innej osoby.

Wczoraj, podczas kontroli autokaru relacji Berlin -Wrocław, na drodze krajowej nr 18, funkcjonariusze SG postanowili wylegitymować mężczyznę, jednak okazało się, że nie posiada on przy sobie żadnych dokumentów. Funkcjonariusze podczas kontroli osoby zorientowali się, że podawane przez obywatela naszego kraju dane są nieprawdziwe i usiłuje on wprowadzić ich w błąd co do swojej prawdziwej tożsamości. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas weryfikacji danych osoby, okazało się, że 29-latek jest mieszkańcem Krakowa, poszukiwanym przez polskie organy ścigania za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała przestępstw narkotykowych. 

Najbliższe 3 lata spędzi za kratami.  Zaumyślne wprowadzanie w błąd funkcjonariuszy SG, co do własnej tożsamości, ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. Mężczyzna przewieziony został do Aresztu Śledczego w Lubsku.

W tym tygodniu jest to 12 osoba zatrzymana przez funkcjonariuszy z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, która poszukiwana była przez polskie organy ścigania lub wymiar sprawiedliwości.

/Rzecznik

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 16 min temu
poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ