komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 25 marca 2018

Marioli, Wieczyslawa

Start kampanii "Rozliczaj PIT we Wrocławiu"

wtorek, 6.3.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 124
kategorie artykułu:

Rozpoczyna się kolejna edycja kampanii promującej rozliczanie podatku PIT we Wrocławiu  "Rozliczaj PIT we Wrocławiu i wspieraj projekty poprawiające jakość powietrza w mieście” Celem akcji jest zachęcenie osób mieszkających we Wrocławiu do rozliczania rocznego podatku PIT właśnie w tym mieście. To do nich chcemy dotrzeć z kampanią razem z jej bohaterami – wrocławianami, których można bliżej poznać na stronie www.wroclaw.pl/pit 

Dlaczego to takie ważne gdzie rozlicza się podatki? 

Duża cześć z podatku PIT wraca do miasta, w którym złożono deklarację. Aby rozliczyć PIT we Wrocławiu, nie trzeba być tu zameldowanym. Wystarczy w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny wrocławski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z Urzędów Skarbowych. Nie ma konieczności składania oświadczeń aktualizacyjnych w poprzednim urzędzie. 

Dzięki wpływom z podatku PIT finansowane są m.in. Wrocławski Budżet Obywatelski, transport publiczny, ochrona środowiska, projekty wspierające poprawę jakości powietrza w mieście, programy inwestycyjne, budowa tras rowerowych, edukacja dzieci, sport, kultura itd. Dla wszystkich podatników zorganizowano loterię z cennymi nagrodami. W tym roku nagrodą główną jest samochód hybrydowy KIA NIRO croosover hybrid. Dodatkowo ufundowano skutery elektryczne oraz rowery miejskie. 
Do loterii można się zgłaszać od dzisiaj aż do 6 maja br. poprzez stronę internetową: www.wroclaw.pl/pit lub wrzucając kupon do urny loteryjnej, zlokalizowanej w Centrum Obsługi Mieszkańca przy pl. Nowy Targ 1-8. 

Losowanie odbędzie się 12 maja br. w godz. 13.00 – 15.00 na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego podczas miejskiej imprezy „Dzień Odry”. 

 

Wasze komentarze

wtorek, 20.3.2018 12:08
1
poniedziałek, 19.3.2018 09:00
piątek, 9.3.2018 10:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI