komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Śmierć Polki w Egipcie - konferencja z detektywem Rutkowskim

piątek, 5.5.2017 21:54 , komentarze: 0 , odsłony: 3738
kategorie artykułu:

W niedzielę, 30 kwietnia w Egipcie z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zmarła 27 - letnia Polka. Jeleniogórska prokuratura sprawdza, czy kobieta została zamordowana, gdyż okoliczności śmierci kobiety wzbudzają wątpliwości.

Magdalena Ż. poleciała do egipskiego kurortu Marsa Alam w ramach wyjazdu z biura podróży. Miała tam pojechać ze swoim partnerem, ale mężczyzna nie miał ważnego paszportu, utrzymywał z nią jednak kontakt telefoniczny. Niedługo po tym, jak kobieta dotarła do Egiptu, kontakt z nią zaczął się urywać. Kiedy zadzwoniła do przyjaciółki, sprawiała wrażenie otumanionej. Polka trafiła najpierw do szpitala Marsa Alam, potem do szpitala w Hurghadzie. Tam zmarła w wyniku obrażeń, których doznała po upadku z okna w pierwszym ze szpitali.

Polskie MSZ czeka na wyniki śledztwa prowadzonego przez egipskie władze.

W wyjaśnienie sprawy zaangażował się detektyw Rutkowski, którego konferencja rozpoczęła się o godzinie 17:30, w hotelu SOFITEL we Wrocławiu. W trakcie konferencji przekazane zostały informacje, do których dotarli agenci Biura Rutkowski, rzucające nowe światło na zagadkę śmierci 27-letniej Magdy. Pracownicy biura mają udać się do Egiptu w sprawie wyjaśniania sytuacji.

Wideo: Mikołaj Czerwiński

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki