komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

Rekordowa Miska- bicie rekordu we Wrocławiu

sobota, 12.8.2017 10:25 , komentarze: 0 , odsłony: 492
kategorie artykułu:

Ponownie rusza akcja Rekordowa Miska, czyli największa na świecie charytatywna akcja bicia rekordu Guinnessa w ilości karmy przekazanej na rzecz bezdomnych psów.

Od 11 sierpnia równo przez 30 dni, firma Ceneo.pl przekazywać będzie 1 miskę karmy (300 g) za każde pobranie aplikacji i kliknięcie w obrazek z psiakiem. Karma będzie również przekazywana za odnalezienie i kliknięcie w ukryte miski pośród produktów w aplikacji mobilnej.

Zeszłoroczna akcja zakończyła się wielkim sukcesem i zaowocowała aż 21 tonami karmy. W tym roku Ceneo.pl chce pobić swój własny rekord Guinnessa i wspomóc schroniska karmą, która przekroczy wagę 23 000 kg.

Zebrana karma zostanie oficjalnie zważona podczas finału akcji, w niedzielę 17.09.2017 na terenie Toru Wyścigów Konnych na wrocławskich Partynicach, a następnie przekazana do ośmiu schronisk na terenie Polski. Placówki świadczące pomoc na rzecz bezdomnych zwierząt we Wrocławiu, Krakowie, Słupsku, Rzeszowie, Olsztynie, Gaju, Sosnowcu i Bydgoszczy otrzymają dokładnie taką samą ilość karmy, która z pewnością ulży ich budżetom.

- W okresie wakacyjnym zwiększa się liczba psów w schroniskach, a zarazem zmniejsza liczba adopcji, co jest spowodowane sezonem urlopowym - mówi Karolina Rogalska, koordynatorka akcji z Ceneo.pl. - Chcemy, aby rezultatem Rekordowej Miski było nie tylko kolejne pobicie Rekordu Guinnessa, ale również wzrost świadomości na temat adopcji zwierząt i wiążącej się z tym odpowiedzialności. Dlatego też oprócz zbiórki karmy organizujemy kampanię, która będzie wspierać adopcje psów ze schronisk.

W akcję Rekordowa Miska podobnie jak w poprzednim roku włączy się wielu celebrytów oraz blogerów znanych m.in. z miłości do zwierząt.

Aby wspomóc akcję wystarczy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store aplikację mobilną Ceneo od 11 sierpnia do 9 września i kliknąć w obrazek z psiakiem. 

Źródło: Informacja prasowa

 

Wasze komentarze

czwartek, 15.2.2018 12:00
środa, 14.2.2018 12:42
wtorek, 13.2.2018 16:22
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki