komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 18 lutego 2018

Szymona, Konstancji

Przejezdność dolnośląskiego odcinka A4 w wakacje

piątek, 30.6.2017 00:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1037
kategorie artykułu:

Informuje, że od 01.07.2017r. do 03.09.2017r. autostrada A4 na odcinku dolnośląskim przez miesiące wakacyjne będzie w pełni przejezdna. 

Autostrada A4 jest częścią trasy międzynarodowej E-40 i przebiega od portu Calais we Francji do wschodnich krańców Kazachstanu. A4 w Polsce rozpoczyna swój bieg przy granicy polsko – niemieckiej w Jędrzychowicach k. Zgorzelca. Łączna długość autostrady A4 wynosi 672 km, w województwie dolnośląskim ma niecałe 194 km. Przebiega poprzez okolice Zgorzelca, Lubania, Bolesławca, Legnicy, Wrocławia.
Wykonawca drogi ekspresowej S3 wybudował pasy włączenia i wyłączenia do istniejącego układu drogowego pomiędzy węzłami Złotoryja i Legnica. Utrudnienie ostatecznie zostanie zlikwidowane 01.07.2017r.

W związku z remontem jezdni północnej A4 na odcinku od km 156+950 do km 175+000, Wykonawca w czerwcu budował przewiązki pomiędzy węzłami Wrocław Wschód, a Brzezimierz oraz rozpoczął roboty budowalne na MOP Krajków.
Budowa przewiązek zakończyła się w terminie, natomiast remont MOP wydłużył się ze względu na nieprzewidywalne w ostatnich dniach warunki atmosferyczne. Remont wykonywany jest na najwyższym poziomie, aby służył użytkownikom przez następne lata, dlatego zakończenie prac remontowych wydłużyło się o kilka dni i MOP zostanie przekazany do użytkowania w początkowych dniach lipca. O dokładnym terminie poinformujemy w stosowym czasie.

Życzymy szczęśliwych podróży wakacyjnych oraz apelujemy o ostrożność za kierownicą.

Źródło:GDDKIA

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele