komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 22 lutego 2018

Marty, Malgorzaty

Przechwycili ponad 4 kg narkotyków – areszt dla podejrzanego powiązanego z pseudokibicami

czwartek, 8.6.2017 10:59 , komentarze: 0 , odsłony: 619
kategorie artykułu:

Zatrzymanie podejrzanego i przechwycenie ponad 4 kilogramów marihuany, amfetaminy i jej pochodnych o łącznej wartości ponad 160 tys. złotych, to efekt działań operacyjnych przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców dolnośląskiej Policji. Zatrzymany mężczyzna, powiązany ze środowiskiem wrocławskich pseudokibiców, usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozić mu może teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę powiązanego ze środowiskiem wrocławskich pseudokibiców, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe.

W wyniku realizacji policjanci przechwycili też ponad 4 kilogramy różnego rodzaju narkotyków o wartości ponad 160 tys. złotych, które jak podejrzewają funkcjonariusze, miały być rozprowadzone w środowisku pseudokibicowskim. Zatrzymany to 35 – letni mieszkaniec Wrocławia. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli duże ilości marihuany, amfetaminy i jej pochodnych.

Obecnie funkcjonariusze z komisariatu Policji na wrocławskim Rakowcu dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym źródło pochodzenia narkotyków i ich dalsze przeznaczenie. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za czyn, o który jest podejrzany, grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

O dalszym losie mężczyzny, który był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa, zdecyduje teraz sąd, który na chwilę obecną zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki