komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 23 lutego 2018

Romany, Damiana

Policjanci zlikwidowali domową plantację

czwartek, 7.9.2017 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 993
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ukryte pomieszczenie gdzie uprawiana była marihuana. Oprócz krzewów konopi zabezpieczono sprzęt, który służył do hodowli tych roślin. Były to m.in. specjalne lampy, wiatraki i czasowe wyłączniki prądu. Zatrzymanemu za czyny, o które jest podejrzany grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

4 września br. około godz. 18.20, policjanci patrolujący miasto, w okolicy ul. Białowieskiej zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. W związku z tym funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma w plecaku aluminiowe opakowania z suszem roślinnym. Była to marihuana.

Podczas przeszukania mieszkania podejrzewanego policjanci zwrócili uwagę na zabudowane i ukryte wejście do kolejnego pomieszczenia. Gdy dostali się do wewnątrz odkryli domową uprawę konopi indyjskich. Były tam m.in. specjalne lampy, wiatraki i czasowe wyłączniki prądu oraz 5 sadzonek o wysokości ok. 100 cm każda. Na miejscu policjanci zabezpieczyli również wagę elektroniczną oraz słoik z suszem roślinnym.

Zatrzymanemu 44-latkowi postawiono zarzuty związane z posiadaniem oraz uprawą konopi. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.2.2018 10:00
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ