komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 19 marca 2018

Józefa, Bogdana

Pobił obcokrajowca i uciekł, ale nie ominie go kara

środa, 14.2.2018 13:58 , komentarze: 1 , odsłony: 423
kategorie artykułu:

Prokuratorskie zarzuty usłyszał mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Wrocławia, który brał udział w zdarzeniu na tle narodowościowym na terenie dzielnicy Śródmieście. Do idącego ulicą ob. Arabii Saudyjskiej podszedł pijany mężczyzna i znieważył go na tle narodowościowym, a następnie uderzył i przewrócił na ziemię. Po całym zdarzeniu zbiegł. Sprawą niezwłocznie zajęli się policjanci i na podstawie pracy operacyjnej oraz analizy zapisu z kamer monitoringu zatrzymali osobę podejrzaną o ten czyn. Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy dał podstawę do tego, aby mężczyzna odpowiedział za swój czyn. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Do tego zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku na terenie wrocławskiej dzielnicy Śródmieście. Z ustaleń przeprowadzonych do chwili obecnej przez policjantów wynika, że do obywatela Arabii Saudyjskiej idącego w nocy ulicą do miejsca zamieszkania, podszedł pijany mężczyzna i zaatakował go. Sprawca zaczął krzyczeć, znieważając poszkodowanego na tle narodowościowym, a następnie uderzył mężczyznę i przewrócił na ziemię ponownie uderzając. Po całym zajściu pośpiesznie zbiegł.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście niezwłocznie po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu rozpoczęli działania zmierzające do zatrzymania osoby podejrzanej o to przestępstwo. Wykonane przez policjantów czynności operacyjne, w tym żmudna analiza zgromadzonych materiałów oraz zapisów kamer monitoringu przyniosły efekt w postaci zatrzymania 23-letniego mieszkańca Wrocławia. Dziś wiemy, że był to główny uczestnik tego zdarzenia.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie.

Całość materiałów zebranych przez funkcjonariuszy w tej sprawie została przekazana do prokuratury, gdzie doprowadzono również podejrzanego 23-latka. Chwilę później usłyszał on zarzuty za stosowanie przemocy oraz znieważenie na tle narodowościowym ob. Arabii Saudyjskiej. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Źródło: KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Bardzo dobrze zrobił, szkoda chłopaka.
środa, 14.02.2018 20:09 autor: Rasista
czwartek, 15.3.2018 17:55
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Radio LUZ
Radio LUZ