komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 25 lutego 2018

Wiktora, Cezarego

Patrol walentynkowy w Galerii Dominikańskiej

wtorek, 13.2.2018 06:30 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

500 rękawiczek w kolorze czarnym lub czerwonym, działających na ekranach dotykowych smartfonów, czeka na zakochanych mieszkańców Wrocławia. W walentynki, w centrum miasta, będą je rozdawać specjalne patrole Galerii Dominikańskiej.

Galeria Dominikańska z okazji walentynek rozda odporne na pogodę rękawiczki posiadaczom telefonów komórkowych lub tabletów. Akcją „Dobrana z nas para” centrum zadba o tych, którzy wysyłają romantyczne wiadomości do ukochanych osób. W środę, 14 lutego, po centrum miasta będą przechadzać się walentynkowe patrole Galerii Dominikańskiej i wręczać przechodniom po jednej rękawiczce, pozwalającej na obsługę mobilnych urządzeń. Drugą do pary, w kolorze czarnym lub czerwonym, będzie można odebrać w centrum handlowym. To nie wszystkie atrakcje z okazji dnia Świętego Walentego przygotowane przez Galerię Dominikańską.

W walentynki Galeria Dominikańska przekaże też gościom centrum słodkie upominki, a pary będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle oryginalnych ścianek foto.

- "Dobrana z nas para” to zabawa stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą spędzić Święto Zakochanych w nietypowy sposób. Akcją tą chcemy zachęcić mieszkańców Wrocławia i okolic do romantycznego spaceru po wrocławskiej starówce i wspólnego poszukiwania walentynkowych patroli. Mamy nadzieję, że wszystkie rękawiczki znajdą swoją parę – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Galeria Dominikańska zaprasza do szukania walentynkowych patroli do centrum miasta 


w środę, 14 lutego, w godzinach 11.00-19.00. Punkt odbioru nagród będzie czynny w centrum od 12.00 do 21.00, a upominki będą rozdawane na pasażu w godzinach 12.00-20.00.

 

Wasze komentarze

sobota, 10.2.2018 15:05
środa, 7.2.2018 23:44
poniedziałek, 15.1.2018 13:28
Super TAXI
Super TAXI
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Radio LUZ
Radio LUZ