komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 24 lutego 2018

Macieja, Bogusza

Okradł mieszkanie i posiadał przy sobie narkotyki - wpadł w ręce wrocławskich policjantów

niedziela, 6.8.2017 11:59 , komentarze: 0 , odsłony: 2051
kategorie artykułu:

Młody mężczyzna wpadł w ręce wrocławskich policjantów, gdy posiadał przy sobie marihuanę. Ponadto podczas przeszukania jego podręcznego bagażu ujawniono złotą biżuterię i dużą kwotę pieniędzy. Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze z Trzebnicy udowodnili mu również włamanie do mieszkania, skąd skradł cenne przedmioty oraz gotówkę. Podejrzanemu za czyny, które popełnił może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komisariatu Policji Wrocław - Stare Miasto zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego.

Policjanci zatrzymali podejrzanego na terenie dzielnicy Wrocław Stare Miasto, gdy posiadał przy sobie marihuanę. Następnie przeszukując jego podręczny bagaż ujawniono złoty pierścień, obrączkę oraz pieniądze w kwocie ok. 11 tysięcy złotych. Zatrzymany nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć jak wszedł w ich posiadanie.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy dokonali ustaleń, które potwierdziły, że rzeczy zabezpieczone przy zatrzymanym pochodzą z kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w miejscowości gdzie zamieszkuje podejrzany. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. W wyniku podjętych czynności odzyskano mienie w kwocie 13700 zł i zwrócono je pokrzywdzonej.

27-latek odpowie przed sądem zarówno za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani jak i dokonanie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Trzebnicy

 

Wasze komentarze

piątek, 23.2.2018 12:00
piątek, 23.2.2018 08:00
piątek, 23.2.2018 08:40
1
środa, 21.2.2018 12:00
Radio LUZ
Radio LUZ
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche